• Premium quality fragrances

    Whichever scent you choose, you can be sure that the aroma of the cushion will be expressive and will last for a very long time, and when the scent wears off, you will be able to purchase a scent refill.

  • Luxury materials

    All Ms. Rose's Stories products are made from carefully selected high-quality materials that give the products luxury and durability.

  • Handmade

    Ms. The uniqueness of Rose's Stories stories products is given by careful handwork.

1 of 3

Ms. Rose's Stories

Kvapų kolekcija

Burgundy grape

Tai vynais dvelkiantis prabangus aromatas, prisotintas raudonosios vynuogės, braškės, gervuogės, burboninės vanilės tonais. Jame persipina žemuogių ir šilauogių ekstraktai pagardinti granatų, bergamočių, abrikosų prisilietimais… Puiku, kad vynas nuostabus ne tik ragavimui. Nuostabu, kad galima jausti, kalbėti apie jį ir mėgautis jo skleidžiamu aromatu.

Pearl Powder

Moteriškas, ryškus ir charakteringas aromatas. Gėlių puokštė apgaubta kašmyro prabanga. Išraiškinga bergamotė paryškina saldų gėlių aromatą. Irisas ir vanilė sutepa gėlių akordus kreminės karamelės natomis. Maroko jazmino ir lelijos duetą papildo rožinio bijūno žiedų aromatai. Juodmedis ir ambra persipina su muskusu ir pačiuliu, taip sukurdami išskirtinai prabangų ir nepamirštamą aromatą.

Tabaco & Pepper mood

Paslaptingai jauki bergamotės, medaus, kokoso, gvazdikėlių prabanga ir vanilės, kedro, gintaro, pačiulio aistra, harmonija ir šiluma, lyg susipynę patys gražiausi jausmai. Rafinuotas ir sodrus Habana tabakas aistringai persismelkęs sodriu rytietiškų pipirų karščiu persipina imbiero, apelsino, bergamontės ir cinamono kvapų deriniu Maloniai užburiantis aromatų šokis – tobulas tamdemas! 

Velvet Ambra

Tai rytietišką atspalvį ir šiltą prisilietimą kuriantis aromatas, kuriame prabangiai susipina medienos sodrumas, sakų aksomas ir vanilinio kašmyro švelnumas… 

Royal Oud

Tai išskirtinis ūdo medžio aromatas prisotintas šviežių bergamočių žiedais susipina su išskirtiniu miros dvelksmu. Tai tikra rytietiška magija Jūsų namuose…

French cake

Tai jaukūs vakarai namuose, kvepiantys migdolais, Madagaskaro vanile, vanilės vaisiais, degintu cukrumi. Susilieja kokosas, orchidėjos, heliotropas, kakava, kuriuos išryškina mandarinai, cinamonas ir muskato riešutai. Tai lyg garuojantys saldūs prancūziški pyragėliai. 

Home smells

1 of 15

Labas! Aš Kristina

Esu “Ms.Rose’s Stories” by Debesų namai įkūrėja ir darbų autorė. Tikiu, kad namai - tai vieta, kurioje turime jaustis ypatingai. Mano didžiulė svajonė buvo pasiekti šį tikslą per kvapus ir elegantiškas interjero detales, kurios sukelia jaukumo, grožio ir estetikos pojūtį, tiek namuose, tiek mus supančiose erdvėse.

Man svarbu, kad namai kvepėtų išskirtiniais aromatais, bet visų svarbiausia, kad juose būtų gera, jauku ir ramu būti, kad norėtųsi grįžti ir mėgautis kiekviena minute.

Šiandien mano verslas gyvuoja jau 10 metų. Per šiuos metus sukūriau daugybę unikalių ir vienetinių inerjero detalių, kurios erdvėms suteikia išskirtinumo, elegancijos ir estetinės prabangos.

Kad mėgstamas aromatas visada būtų šalia, sukūriau ir kvepiančius aksesuarus automobiliams, arba kvepiančius raktų pakabukus, kurie yra tikra moters įvaizdžio detalė. Mano tikslas – suteikti žmonėms galimybę mėgautis maloniais kvapais ne tik namuose, bet ir visur, kur jie bebūtų.
Jei ieškote būdų kaip sukurti namams jaukumo, prabangos ir elegancijos jausmą, suteikti erdvėms ypatingo šarmo, aš esu čia, kad padėčiau jums kiekviename žingsnyje, kuriant namų istoriją.